Ajax na remis. Wyniki wtorkowych meczów el. LM

We wtorek rozegrane zostały trzy spotkania ostatniej rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. W jednym z meczów Ajax zremisował z APOEL-em Nikozja. Komplet wyników poniżej.

Club Bruggy pokonał na wyjeździe LASK Linz 1:0. Jedynego gola w tym meczu zdobył Vanaken z rzutu karnego, w 10 minucie.

LASK Linz: Schlager – Wiesinger, Trauner, Pogatetz – Ranftl, Holland, Michorl, Renner (67. Raguz) – Goiginger (83. Otubanjo), Klauss, Tetteh (54. Frieser)
Rezerwowi: Gebauer – Otubanjo, Müller, Wostry, Frieser, Raguz, Sabitzer

Club Bruggy KV: Mignolet – Mata, Mitrović, Deli, Sobol (66. Ricca) – Vormer, Rits, Vanaken – Bonaventure, Okereke (89. Diatta), Openda (74. Kaveh)
Rezerwowi: Horvath – Kossounou, Amrabat, Kaveh, Diatta, Schrijvers, Ricca

APOEL Nikozja zremisował bezbramkowo z Ajaxem. Goście z Amsterdamu ostatnie dziesięć minut grali w osłabieniu, bowiem jeden z piłkarzy otrzymał drugą żółtą kartkę.

APOEL Nikozja: Belec – Merkis, Ioannou (C), Joaozinho (82. Vidigal) – Bezjak (69. Jakoliš), Lucas, Gentsoglou, Matič, Mihajlovič – Al-Tamari – Pavlovič (68. Hallenius)
Rezerwowi: Waterman – Aloneftis, Vidigal, De Vincenti, Hallenius, Jakolis, Lafrance

AFC Ajax: Onana (C) – Mazraoui, Veltman, Martinez, Tagliafico – Marin (62. Dest), Van de Beek, Blind – Ziyech, Tadič, Neres (72. Huntelaar)
Rezerwowi: Varela – Álvarez, Dest, de Wit, Huntelaar, Lang, Schuurs

Zapis relacji z meczu APOEL – AJAX pod tym linkiem.

Po golu Masopusta w 28 minucie, Slavia Praga pokonała w wyjazdowym meczu 1:0 rumuński CFR Cluj.

CFR Cluj: Arlauskis – Sušić, Cestor, Burcă, Camora – Deac, Aurélio (72. Păun), Bordeianu (87. Hoban), Djoković, Omrani – Ţucudean (46. Rondón)
Rezerwowi: Vâtcă – Mureşan, Costache, Peteleu

SK Slavia Praga: Kolář – Coufal, Kúdela, Hovorka, Bořil – Masopust (84. Holeš), Souček, Stanciu, Traoré (64. Král), Olayinka – Van Buren (68. Škoda)
Rezerwowi: Kovář – Hušbauer, Băluță, Hilál