Grzegorz Krychowiak – świetny gol!

Grzegorz Krychowiak popisał się fantastycznym uderzeniem w meczu przeciwko Krasnodarowi. Poniżej prezentujemy bezsprzecznie fantastyczne trafienie Krychowiaka:

Lokomotiv zremisował 1:1 z FK Krasnodar. Niewątpliwie fantastyczny gol Krychowiaka otworzył wynik meczu w 5. minucie. Goście zdołali jednak wyrównać. Trafienie z pewnością zostanie wybrane golem kolejki.

PATRYK DZICZEK W LAZIO RZYM

Next Post

Cracovia wygrywa z Arką Gdynia

nie Sie 25 , 2019
Cracovia pokonała 3:1 Arkę Gdynia. Goście honorowe trafienie zanotowali dopiero w doliczonym czasie gry. Wynik meczu otworzył w 30 minucie bezsprzecznie niezawodny Lopes. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy, z rzutu karnego na 2:0 podwyższył Hanca. W drugiej połowie Cracovia wyszła na prowadzenie 3:0, za sprawą van Amersfoorta. Arka odpowiedziała […]