beztrzymanki24.pl

najświeższe i bezkompromisowe wiadomości sportowe

Cracovia wygrywa z Arką Gdynia

1 min read

Cracovia pokonała 3:1 Arkę Gdynia. Goście honorowe trafienie zanotowali dopiero w doliczonym czasie gry.

Wynik meczu otworzył w 30 minucie bezsprzecznie niezawodny Lopes. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy, z rzutu karnego na 2:0 podwyższył Hanca.

W drugiej połowie Cracovia wyszła na prowadzenie 3:0, za sprawą van Amersfoorta. Arka odpowiedziała golem honorowym w doliczonym czasie gry.

Z całą pewnością Michał Probierz może być zadowolony po dzisiejszym pojedynku. Cracovia zanotuje awans w tabeli PKO Ekstraklasy.

Bramki: 30. R. Lopes, 45+3. Hanca (kar.), 90. van Amersfoort – 90+4. Schirtladze

Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
Strzały na bramkę: 10:2. Strzały niecelne: 8:6. Rzuty rożne: 3:3. Spalone: 1:2. Faule: 16:20.

Cracovia: Pesković – Dytiatjew, D. Jablonský, Ferraresso, Rapa – Dimun, Hanca, van Amersfoort, Lusiusz (80. Pik) – F. Piszczek (69. Cecarić), R. Lopes (88. Rubio Lopez).
Rezerwowi: Hrosso – Datković, Wdowiak, Cecarić, Pestka, Helik, Rubio Lopez, Pik.

Arka Gdynia: Steinbors – Maghoma, Olczyk, Danch, Helstrup – Deja, Nalepa, Młyński (64. Łoś), Budziński (46. Schirtladze) – Jankowski, Serrarens (79. Siemaszko).
Rezerwowi: Staniszewski – Marciniak, Busuladzić, Schirtladze, Łoś, Antonik, Siemaszko, Samanes.