Neymar gol z przewrotki. Kibice gwiżdżą

Nie udał się powrót Brazylijczyka do FC Barcelony. Neymar zmuszony był pozostać w PSG. To jednak nie spodobało się kibicom, którzy mają w pamięci wymuszanie transferu przez ich byłego idola.

Przypominamy, że w letnim okienku transferowym Duma Katalonii zabiegała o powrót Neymara. Również sam piłkarz był zdecydowany, by opuścić Park Książąt i udać się do swojego byłego klubu. Z transferu nic jednak nie wypaliło – bowiem Nasser al Khelaifi postawił twarde warunki. Szejk, będący prezesem paryskiego klubu chciał odzyskać pieniądze zainwestowane w transfer swojej gwiazdy. Duma Katalonii robiła, co mogła, ale kolejny oferty były tylko odrzucane przez PSG. Ostatecznie do transferu nie doszło. Olbrzymią chęć zmiany klubu potwierdził sam Neymar. Wypowiedź Brazylijczyka cytuje portal transfery.info:

  • Wszyscy wiedzą, że chciałem odejść. Mówiłem o tym wprost. Nie będę wchodził w szczegóły, bo sprawa dotyczy wielu osób. Dalej jestem zawodnikiem PSG i chcę być szczęśliwy na murawie. Skupiam się na obecnym klubie.

Gwizdy na Neymara

Od początku sezonu na trybunach w Paryżu pojawiają się gwizdy na Neymara. Piłkarz może się czuć jak “obcy” na swoim domowym stadionie. Jego wypowiedź odnośnie tej sytuacji znajdziemy także na wspomnianym wyżej portalu:

  • Nie mam nic przeciwko PSG ani jego kibicom. Jeśli nie czujesz się dobrze w pracy, szukasz innej. Chodziło jednak o sprawy osobiste. Miałem powody, dla których chciałem odejść. Dołożyłem wszelkich starań, żeby stało się to faktem, ale niestety mnie nie puszczono. To jest jednak za nami. Wypowiadam się na ten temat po raz ostatni. Skupiam się już tylko na PSG.

Neymar gol przewrotką

W ostatnim meczu Neymar zdobył gola przewrotką. W doliczonym czasie gry zapewnił PSG zwycięstwo i komplet punktów. Efektowne trafienie i tytuł gracza meczu nie przekonał jednak kibiców. Ci ciągle gwiżdżą. Czy w końcu zmienią swoje podejście do byłego idola i wróci on do łask?