Najlepsze akcje na żużlu

Najlepsze akcje na żużlu [FILMY]

Żużel z roku na rok zyskuje coraz większe grono odbiorców. Można śmiało rzec, że w tej chwili “czarny sport” to dyscyplina numer cztery na sportowej mapie Polski. W związku z tym prezentujemy najlepsze akcje na żużlu.

Bardziej popularne od żużla są w tej chwili piłka nożna, siatkówka oraz piłka ręczna. Jednakże takich emocji, w tak krótkim czasie, jakich dostarcza “czarny sport” kibice nie zobaczą nigdzie indziej.

Dlatego też z tej okazji prezentujemy kawałek historii. Najciekawsze akcje. Znajdziecie tutaj urywki z minionego sezonu – roku 2019, a także historyczne wideo. Z pewnością większość z nich kojarzycie, ale obejrzenie jeszcze raz tych akcji spowoduje u Was kolejny zastrzyk adrenaliny.

Najciekawsze akcje na żużlu – sezon 2019

Kapitalna jazda Emila Sajfutdinowa rozpoczyna nasz cykl Najlepsze akcje na żużlu. To najlepszy bieg sezonu 2019 – bez wątpienia w pełni zasłużenie. Przypomnijmy, że FOGO Unia Leszno okazała się najlepsza w sezonie 2019.

Rosjanin dokonał niemożliwego, jadąc po samej bandzie i w ostatniej chwili odbijając 3 punkty z rąk częstochowskich Lwów:

W cyklu nie sposób nie wspomnieć o Tomaszu Gollobie. To najbardziej utytułowany polski żużlowiec, a także jeden z pionierów ogromnej popularności “czarnego sportu” w Polsce. Gollob jako jeden z trzech Polaków sięgał po Indywidualne Mistrzostwo Świata. Oto top 5 jego najciekawszych akcji:

Nie bez powodu poniższy filmik został nazwany Leigh Adams Show. To co legenda leszczyńskiej Unii zrobiła w tym biegu to czysta poezja. Czekał, czekał i wyczekał. Tak jeździł Leigh Adams na Smoczyku. Tor znał jak własną kieszeń. Najlepsze akcje na żużlu cz.1 kończymy właśnie popisami Australijczyka

To nie koniec naszego cyklu pt. Najlepsze akcje na żużlu. Kolejne filmiki już wkrótce – bądźcie czujni!