Krzysztof Piątek

Szok! Krzysztof Piątek odejdzie z AC Milan?

Krzysztof Piątek zmieni barwy klubowe? Polak ma coraz mniejsze uznanie w oczach trenera AC Milan i wszystko wydaje się być prawdopodobne. Zwłaszcza, że informacje te potwierdziła włoska prasa.

Krzysztof Piątek zmieni klub?

O wszystkim poinformowała włoska prasa, która powołuje się na źródła bezpośrednio w AC Milan. Zdaniem Corriere dello Sport, Piątek może zostać wypożyczony do Bolonii.

W kontekście Krzysztofa Piątka wymieniano już chociażby Atletico Madryt, czy Everton. Wydaje się jednak, że idealne miejsce na odbudowanie formy to Bologna. Krzysztof Piątek w ostatnich tygodniach nie zachwyca w AC Milan, nie strzela tak, jak do tej pory przyzwyczaił kibiców. Z tego też nie ma szans na grę w pełnym wymiarze czasu.

W tym sezonie Piątek w barwach AC Milan zagrał w 15 meczach Serie A. Polski napastnik zdobył w nich tylko cztery bramki. Krzysztof Piątek zaciął się również w reprezentacji Polski, przed którą przecież bardzo ważny turniej, jakim będą przyszłoroczne Mistrzostwa Europy.

Mamy nadzieję, że Krzysztof Piątek szybko się odbuduje. Zarówno jeśli chodzi o dyspozycję klubową, ale przede wszystkim reprezentacyjną. Polska kadra potrzebuje dwóch mocnych snajperów na wielki turniej. O formę Roberta Lewandowskiego jesteśmy spokojni, bo ten strzela, jak na zawołanie. Czy to Bundesliga, czy też reprezentacja Polski, to Lewemu nie sprawia jakiejkolwiek różnicy.

Zobacz także: