Robert Lewandowski

Robert Lewandowski jednak zmieni klub? Szokujące informacje

Dla wielu wydawało się to niemożliwością, ale już wkrótce może gruchnąć niespodziewana wiadomość. Robert Lewandowski bije rekord za rekordem w niemieckiej Bundeslidze. Polak stał się już najskuteczniejszym obcokrajowcem w historii niemieckiej ekstraklasy, a teraz okazuje się, że wkrótce jego epizod za naszą zachodnią granicą może dobiec końca.

Robert Lewandowski i jego transfer do nowego klubu?

Czy Lewandowski rzeczywiście opuści Bayern Monachium? Wskazywać mogą na to opinie cenionych dziennikarzy. Choć Robert Lewandowski niedawno przedłużył kontrakt z Bayernem i stał się najlepiej opłacanym piłkarzem Bundesligi, to nic nie jest przesądzone.

W Monachium z naszego supersnajpera mogą się zbyt długo nie nacieszyć. Robert Lewandowski według niektórych opinii, krążących po Internecie może być już znudzony grą od wielu sezonów dla jednego klubu i poszukać nowych wyzwań.

W podobnym tonie wypowiada się Taylor Twellman z telewizji ESPN. Znany dziennikarz sportowy powiedział wprost, że według jego informacji, Robert Lewandowski marzy o grze w MLS.

– Przyglądajcie się uważnie Lewandowskiemu i MLS. Miejcie oczy szeroko otwarte. Uważnie spoglądajcie na Chicago Fire po zakończeniu Euro 2020 – proroczy Twellman.

Czy rzeczywiście coś jest na rzeczy? Póki co żadne media nie potwierdzają tych rewelacji, nikt też jeszcze o tym nie napisał, ale temat MLS w kontekście Lewandowskiego pojawiał się już jakiś czas temu. Wydaje się, że im bliżej Euro 2020, tym może być on żywszy.

Robert Lewandowski nic sobie nie robi z plotek transferowych. Bije kolejne rekordy. W ostatnim meczu niemieckiej Bundesligi powiększył swój i tak pokaźny dorobek strzelecki w tym sezonie, o kolejne dwa gole.

Ostatnio rozpisywaliśmy się o rekordach Roberta Lewandowskiego. Polak stał się prawdziwą maszyną do strzelania goli. Czyni to na każdym froncie – Bundesliga, Liga Mistrzów, czy reprezentacja Polski. Nic dziwnego, że kibice w Polsce pokładają w nim wielkie nadzieje na nadchodzącym turnieju Euro 2020.

źródło: inf. własna / ESPN

Grzeje także na BEZTRZYMANKI24.PL: