Arkadiusz Milik

Akadiusz Milik po słowie z nowym pracodawcą? Sensacyjny kierunek!

Włoska, a także polska prasa coraz śmielej żyje tym, czy Arkadiusz Milik zmieni klub. Polak nie potrafi dogadać się z SSC Napoli w sprawie nowego kontraktu. Teraz w mediach aż huczy, że Milik wybrał już nowy klub. Wszystko poprzez publikację znanej gazety. Ile w tym prawdy? Sprawdzamy!

Arkadiusz Milik znalazł nowy klub?

Jakiś czas temu media rozpisywały się, że Arkadiusz Milik może trafić do Borussii Dortmund, gdzie przecież swoją wielką karierę zapoczątkował Robert Lewandowski. Teraz wydaje się, że pojawiło się zdecydowanie więcej konkretów i wcale nie chodzi o BVB.

Jeszcze kilka dni temu Milik łączony był właśnie z BVB, Manchesterem United, czy nawet włoskim Torino. Dziś ukazał się jednak w hiszpańskim Mundo Deportivo. Dziennikarze są przekonani, że… latem po Polaka ruszy Atletico Madryt!

Arkadiusz Milik miałby być następcą Diego Costy, który prawdopodobnie po zakończeniu obecnej kampanii Serie A przeniesie się do Stanów Zjednoczonych. Z pewnością podpisze kontrakt z Interem Miami.  Według dziennikarzy wyżej wspomnianej gazety, polski napastnik ma być głównym celem transferowym Atletico Madryt! Z pewnością trafienie do ekipy Diego Simeone byłoby dla Milika czymś wielkim!

O zainteresowaniu ze strony Atletico pisało się już jakiś czas temu. Teraz temat wraca jak bumerang i po publikacji Mundo Deportivo wydaje się, że rzeczywiście coś jest na rzeczy.

W tym sezonie Serie A polski napastnik zdobył 9 goli. Wkrótce także Euro 2020, po którym transfer do Atletico może zostać sfinalizowany. Arkadiusz Milik zapewne na Mistrzostwach Europy zrobi wszystko, by pokazać się z jak najlepszej strony. Dla Napoli to może być również woda za młyn, gdyż wynegocjują za Polaka wyższą kwotę odstępnego.

Zobacz także: