Artur Szpilka

Artur Szpilka usłyszał kilka słów prawdy. Zakończy karierę?

Artur Szpilka nie ma ostatnio dobrej passy. Bokser pochodzący z Wieliczki po kilku przegranych (w kiepskim stylu) walkach w kategorii ciężkiej postanowił zejść o kategorię niżej. Miał zacząć z wysokiego C, a zaczęło się ponownie… wyjątkowo słabo. 

Artur Szpilka usłyszał mocne słowa

Popularny Szpila zmierzył się z mocno przeciętnym Radczenką. Walka wywołała sporo kontrowersji. Artur Szpilka był liczony i według większości ekspertów wyraźnie przegrał ten pojedynek. Tymczasem sędziowie z Austrii orzekli inaczej i wypunktowali zwycięstwo Polaka.

W Internecie rozlała się po tym wydarzeniu fala hejtu. Artur Szpilka oberwał z każdej strony. Jego promotor Andrzej Wasilewski po jakimś czasie również przyznał się do pomyłki sędziów. Nie da się jednak zmienić werdyktu, a grupa Knockout Promotion dąży do rewanżu z Radczenką – poinformowali jej przedstawiciele.

Tymczasem sam Artur Szpilka został mocno skrytykowany przez kolegę z fachu. Łukasz Janik w wywiadzie powiedział wprost z wywiadzie z ringpolska.pl, że jego zdaniem Szpila powinien przestać się kompromitować i zakończyć karierę. Jeśli tego nie zrobi, to Łukasz Janik zapowiedział powrót ze sportowej emerytury i…obicie Szpili.

Walka Szpilki to była totalna żenada. Moja rada dla Artura: proponuję, żebyś zakończył boksowanie i hańbienie polskiego boksu. Jeżeli nie, to przygotuję się, wrócę i Cię oklepię tak, jak już niejeden. Uważaj, żeby nie zapamiętali tego wszyscy. – nie przebierał w słowach Janik w rozmowie z ringpolska.pl

Popularne tematy z beztrzymanki24.pl: