Robert Lewandowski

Robert Lewandowski pokazał olbrzymi gest. Kibice w szoku

Robert Lewandowski w obecnym sezonie bije rekord za rekordem w niemieckiej Bundeslidze. Również w reprezentacji Polski jest zabójczo skuteczny. Tym razem nie o sporcie, ale o trudnej sytuacji, która zapanowała na świecie. Robert wraz z żoną Anną Lewandowską postanowili wesprzeć służby w walce z rozprzestrzeniającym się koronawirusem. I to jaką kwotą!

Robert Lewandowski pokazał olbrzymi gest

Lewandowski podobnie, jak wcześniej Kuba Błaszczykowski pokazał, że ma złote serce. Nasz najlepszy aktualnie zawodnik i kto wie, czy nie najlepszy piłkarz reprezentacji Polski w historii, przekazał wraz z żoną Anną Lewandowską milion euro na zmagania z COVID-19.

Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji, jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc to róbmy to. Dobro wraca. Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni. Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni – tak skomentowali swoją decyzję Robert Lewandowski i Anna Lewandowska.

Zobacz również: